Jste zde

Domů » Projektové řízení » Pro pedagogy

Expertní den projektového řízení 9. 11.

V pátek 9. 11. od 9.00 hodin v areálu Údolní 53 (budova U 14 v přízemí) pořádáme první z Expertních dnů projektového řízení. Akce je určena pro pedagogy, kteří učí projektové řízení, ale také pro ty, kteří o jeho výuce uvažují, nebo se o projektové řízení zajímají.

Ve 4hodinovém bloku se účastníci dozví novinky z oblasti projektového řízení, jak se učí projektové řízení na univerzitách v zahraničí, srovnání mezinárodních standardů a další užitečné informace z oboru. Připravena je také odborná přednáška na téma Change management. V rámci Expertního dne vystoupí zahraničního expert Prof. Eddie Fishera, který v oblasti projektového řízení působí více než 30 let.

Dále vás lektoři z Akademického centra studentských aktivit seznámí s chystanými aktivitami projektu, díky kterým budete moci zlepšit a inovovat svoji výuku projektového řízení či zvýšit svou kvalifikaci. Pokud byste se chtěli Expertního dne zúčasnit napište nám e-mail setlova@lli.vutbr.cz.

Program expertního dne:

  • Úvod a představení projektu a možností, které pedagogům nabízí
  • PM Knowledge Sharing (Eddie Fisher) - porovnání jednotlivých standardů projektového řízení (IPMA, PMI, PRINCE2), výuka projektového řízení na zahraničních univerzitách
  • Change management (Eddie Fisher)
  • Dotazy
  • Ukončení

Pokud by se vám daný termín nehodil, ale přesto jste se chtěli o projektovém řízení dozvědět více, případně se zapojit do projektu neváhejte a ozvěte se realizačnímu týmu na e-mail setlova@lli.vutbr.cz.

Na všechny účastníky Expertního dne se již velmi těšíme.


Prof Eddie Fisher (Ph.D., M.Sc., Hon Fellow of the APM)

Projektový manager z Velké Británie, který se v oboru pohybuje více než 30 let. Během své pestré kariéry pracoval jak v telekomunikacích, tak ve stavebnictví či obraně pro společnosti, jako jsou British Telecom, O2, Vodafone nebo General Dynamics, a to po celém světě (kromě Británie, také v Irsku, Německu a Saudské Arábii).

Hlavním předmětem jeho zájmu je management lidských zdrojů (postoj, chování, kompetence). Publikoval mnoho článků například v International Journal of Project Management nebo v časopise Project společnosti Association for Project Management a je členem odborné redakční rady dalších pěti časopisů. Je také autorem dvou knih o projektovém řízení a pravidelně přednáší na konferencích ve Velké Británii, České republice a na Kubě.

ad